Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania zamówienia = czas realizacji + czas dostawy

Termin realizacji zamówienia wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy. Dostawy odbywają się w godz. 10-15. W dzień dostawy przed przyjazdem kuriera jest wysyłany sms na numer telefonu podany w zamówieniu.

Czas realizacji zamówienia to minimum 48 godziny, nie licząc dnia dostawy. Np. potrzebujesz produktu na sobotę - zamówienie należy złożyć do środy do godz. 20:00.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas zrealizowane. Zamówienia przyjmujemy z wyprzedzeniem min. 2 dni, torty tematyczne - 7 dni. Istnieje możliwość realizacji zamówienia następnego dnia - skontaktuj się z nami.

Produkcja Vegan Cake jest odpowiednia dla osób, które zdecydowały się ograniczyć ilość glutenu w żywności. Nasza cukiernia nie zapewnia całkowitego wyeliminowania glutenu podczas produkcji wyrobów bezglutenowych, ponieważ pracujemy na różnych rodzajach mąk. Dlatego nasze produkty mogą być nie odpowiednie dla osób z celiakią.

 

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

 

Forma dostawy

Odbiór osobisty - ul. Polna 8, Ząbki 05-091 ( środa-niedziela 08:00 - 10:00 / 17:00 - 19:00)

Dostawa w Warszawie - (środa-niedziela 10:00-15:00) - 25 zł.

Dostawa w okolicach Warszawy (+10 km od Warszawy) - (środa-niedziela 10:00-15:00) - 50 zł.

Dostawa w okolicach Warszawy (+20 km od Warszawy) - (środa-niedziela 10:00-17:00) - 75 zł.

Dostawa całe Mazowieckie - skontaktuj się z nami.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl