Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania zamówienia = czas realizacji + czas dostawy

Termin realizacji zamówienia wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy. Dostawy odbywają się w godz. 10-15. W przedziale 20-40 minut przed przejazdem jest wysyłany sms na numer telefonu podany w zamówieniu.

Czas realizacji zamówienia to minimum 24 godziny, nie licząc dnia dostawy. Np. potrzebujesz produktu na sobotę - zamówienie należy złożyć do czwartku do godz. 20:00.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas zrealizowane. Zamówienia przyjmujemy z wyprzedzeniem min. 1-2 dni, torty tematyczne - 7 dni. Istnieje możliwość realizacji zamówienia następnego dnia - skontaktuj się z nami.

Produkcja Vegan Cake jest odpowiednia dla osób, które zdecydowały się ograniczyć ilość glutenu w żywności. Nasza cukiernia nie zapewnia całkowitego wyeliminowania glutenu podczas produkcji wyrobów bezglutenowych, ponieważ pracujemy na różnych rodzajach mąk. Dlatego nasze produkty mogą być nie odpowiednie dla osób z celiakią.

 

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

 

Forma dostawy

Dostawa w Warszawie - (codziennie 10:00 - 15:00) - 20 zł.
Dostawa w okolicach Warszawy (+10 km od Warszawy) - (codziennie 10:00 - 15:00) - 30 zł.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl